Meer informatie?
Bel 020 639 00 08

Training De Controller als Businesspartner

Wilt u als controller doorgroeien? Volg dan de training de Controller als Businesspartner. De beste controllers vervullen hun rol als inhoudelijk vakman, bekwaam adviseur, begeleider & coach. Zij ondersteunen hun managers pro-actief bij het nemen van belangrijke beslissingen in strategische situaties.

Na de training De Controller als Businesspartner:
- weet u beter dan ooit wat er van u verwacht wordt en welke rol daarbij past.
- krijgt u inzicht hoe u als vakman beter uit de verf komt.
- ontdekt u hoe u een betere adviseur wordt en beter samenwerkt met collega managers.
- leert u effectiever omgaan met uw medewerkers en collega’s.
- ontwikkelt u een visie op management en leidinggeven en weet welke stijl u het beste past.

Volg de training De Controller als Businesspartner en krijg direct inzicht in de stappen die nodig zijn om een onmisbare businesspartner te worden.
Investering: € 1895,- (Excl. BTW)
Datum: »6 en 7 november 2012, Carlton President Utrecht/ Maarssen
Onderwerpen:
  • Kennismaken met de 4 verschillende rollen van de controller:
    - vakman
    - adviseur
    - begeleider
    - coach
  • Omgevingsanalyse en self-assessment
  • Toepassing van rollen in eigen situatie
  • Gastbijdrage van Controller of the Year: Roland van der Pouw
  • Actieplanning gericht op persoonlijke doelstellingen
  • 14 PE Punten: Dit programma levert accountants en controllers 14 PE-Punten op.


    Programma


    Programma dag 1: 9.00 uur – 17.30 uur

    Rollen van de controller
    - Omgevingsanalyse
    - Self-assessment
    - Kennismaking en toepassing rollenmodel in eigen situatie

    De controller als uitvoerder ’betrouwbaar vakman’
    - Introductie ’ondersteuning op maat’
    - Scan ’invloed en macht zonder positie?’

    De controller als specialist ’bekwaam adviseur’
    - Effectief adviseren deel I (expertmatig adviseren)
    - Scan ’effectief overtuigen en beïnvloeden’
    - Terugkoppeling en toepassing

    Follow up en afronding dag 1

    Programma dag 2: 9.00 uur – 17.30 uur

    De controller als begeleider
    - Effectief adviseren deel II (procesadvisering)
    - Scan ’soft control’ of ’veranderingsstijlen’
    - Terugkoppeling en toepassing

    De controller als coach
    - ’co-ondernemerschap’
    - Scan ’samenwerken in teamverband’
    - Terugkoppeling en toepassing

    Praktijkcase door Controller of the Year Roland van der Pouw, Directeur Liandon

    Actieplanning
    - Introductie persoonlijke ontwikkeling
    - Uitwerken van één of twee ontwikkeldoelen
    - Afspraken maken (met jezelf!)
    - Afronding, evaluatie en follow up


    Ontmoet


    Docent
    Uw docent is Eric Kemperman, interim-controller en (financieel) directeur bij reorganisaties, fusies, verzelfstandigingen en (mega) projecten voor het bedrijfsleven en bij overheden. Hij is tevens interim-manager, trainer, adviseur en toezichthouder. Eric is al jarenlang verbonden aan de training De Controller als Businesspartner.



    Gastspreker
    Roland van der Pouw (Controller of the Year 2008) studeerde bedrijfseconomie aan de Rijksuniversiteit Groningen en rondde vervolgens de postdoctorale controllersopleiding aan de Rijksuniversiteit Limburg succesvol af.
    In 1995 begonnen als assistent-controller bij DSM en doorgegroeid naar global business group controller. In 2001 maakte hij de overstap naar Nuon, waar hij eerst als projectmanager value based management en later als manager Corporate planning en Corporate divisie controller werkzaam was. In juli 2008 maakte Roland de overstap naar Alliander waar hij als finance manager actief was. Sinds maart 2010 vervult van der Pouw de functie van directeur a.i. binnen Liandon, wat deel uit van het netwerkbedrijf Alliander, maar onafhankelijk opereert.

    Deelnemers
    In deze unieke training ontdekt u hoe u optimaal uw rol speelt , wat daarvoor nodig is en hoe u bijdraagt aan een goed functionerende organisatie. U vergroot uw waarde en leert hoe u beter tot uw recht komt in uw eigen omgeving.

    De cursus is bestemd voor controllers, Financieel directeuren, Managers F & A, Managers Planning & Control, Accountants, Adviseurs, aankomend controllers.

    Deelnemers merken op:
    - ’Het was een eye-opener’
    - ’Het bevestigde dat ik op het goede spoor zit’
    - ‘Vakinhoudelijk erg goed’
    - ‘Boven verwachting, groep werkt zeer inspirerend


    Info


    14 PE Punten: Dit programma levert accountants en controllers 14 PE-Punten op. Meer informatie over PE punten

    Ook interessant voor u: Opleiding Controller in een Week: 5 daagse opleiding voor (aankomend) controllers zonder specialistische vooropleiding Bekijk de Opleiding Controller in een Week.

    Bel voor meer informatie of een brochure: 020 6390008 Alex van Groningen BV, Burgemeester Haspelslaan 63, 1181 NB, Amstelveen.

    Garantie We zijn overtuigd van de kwaliteit van dit programma. Bent u onverhoopt niet tevreden, dan kunt u gratis een ander programma bij ons volgen.

    Deelnemers Het aantal deelnemers is gelimiteerd.

    Map Alle deelnemers ontvangen een map die uitstekend als naslagwerk kan worden gebruikt.

    Algemene voorwaarden Onze Algemene Voorwaarden zijn van toepassing.

    Annuleren Als u onverhoopt bent verhinderd, kunt u zich kosteloos door een collega laten vervangen. Ook kunt u -een keer tot drie werkdagen- de datum waarop u deelneemt wijzigen (100 euro). Schriftelijk annuleren kan tot 30 dagen voor aanvang van oorspronkelijke deelname onder berekening van 100 euro administratiekosten exclusief BTW.

    In Company We kunnen dit programma ook voor u op maat -in-company- organiseren. Dat is een goede optie als u 5 of meer medewerkers wilt trainen. Bel voor meer informatie of een offerte met Ivo ten Hoorn op 020 6390008.